RODZINNE WYJAZDY Z BESKID TRAVEL – AUSTRIA,TYROL: LODOWIEC STUBAI – NIEZAPOMNIANE I PEŁNE WRAŻEŃ WYJAZDY NA NARTY W ALPY

RODZINNY WYJAZD Z BESKID TRAVEL NA LODOWIEC STUBAI W AUSTRII to komfortowy i aktywny rodzinny odpoczynek od zgiełku miasta.

Podczas wyjazdu, dzieci nauczą się jazdy na nartach w polskiej szkole narciarskiej. Dorośli będą mogli szusować na świetnie przygotowanych trasach lub doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych polskich instruktorów. Gwarantujemy bezpieczeństwo dzięki profesjonalnej opiece na stoku. Dodatkowo dorośli zrelaksują się w komfortowej strefie wellness w naszym hotelu w dolinie Stubai. Dzieci będą mieć okazję do ciekawego spędzania czasu dzięki zabawom, grom i konkursom organizowanym przez animatorów.

Lodowiec Stubai to niesamowity zakątek świata, gdzie imponujące widoki na góry pokryte śnieżnym białym puchem robią ogromne wrażenie! To największy lodowcowy region narciarski w Austrii z gwarancją śniegu przez 10 miesięcy w roku. Lodowiec daje możliwość szusowania na 35 trasach narciarskich o zróżnicowanym poziomie trudności oraz na 13 trasach freeride’owych na obszarze obejmującym ponad 110 km tras zjazdowych.

Jeśli chcesz zapewnić sobie i swojej rodzinie wyjątkowy i beztroski odpoczynek na nartach, wybierz wyjazd z Beskid Travel na Lodowiec Stubai w Austrii.

Zaplanujemy dla Ciebie niezapomniane Boże Narodzenie, Sylwestra czy Ferie w Alpach! Zarezerwuj wyjazd już teraz!