Jest kilka rzeczy, które są warunkiem udanego urlopu zimowego: dogodny dojazd, odpowiednie zakwaterowanie, infrastruktura  do uprawiania różnych sportów zimowych, dobrze przygotowane stoki o różnym poziomie trudności, pewność śniegu, nowoczesne udogodnienia oraz możliwości ciekawego spędzenia czasu także poza stokiem. Jeśli ma to być wyjazd rodzinny, musi być również zapewniona właściwa opieka i szkółka dla dzieci, dostosowana do ich wieku i umiejętności. Tak się dobrze składa, że wszystkie te warunki spełniają oferty naszego biura – BeskidTravel zapraszające na lodowiec Stubai/Tyrol/Austria.

Rodzinne zimowe wyjazdy narciarskie z dziećmi to oferta BeskidTravel dla pasjonatów narciarstwa i snowboardu. To komfortowy i aktywny rodzinny odpoczynek od zgiełku miasta w królestwie śniegu i lodu.

Narty w Alpach?! Austria?!! Lodowiec?!!! Właśnie tak!

Ośrodek narciarski Lodowiec Stubai to niesamowity zakątek świata, gdzie imponujące widoki na góry pokryte śnieżnym białym puchem robią ogromne wrażenie! Rozciąga się na wysokość aż 3.210 metrów nad poziomem morza! To największy lodowcowy region narciarski w Austrii z gwarancją śniegu przez 9 miesięcy w roku.  Wspaniała górska panorama na wysokości ponad 3.000 m, zróżnicowana oferta 35 tras, liczne możliwości freeride’u i snowboardu, snowpark, 10-kilometrowy zjazd „Wilde Grube” na sam dół kolejki linowej, (na obszarze obejmującym 110 km tras zjazdowych) a to jeszcze nie wszystko… Dzieci i rodziny są na lodowcu Stubai ważną grupą gości, nic więc dziwnego, że kurort ten uznawany jest za jeden z najbardziej przyjaznych rodzinom w Tyrolu. 

Spełnione są wszystkie warunki:

  1. Ogromna ilość tras (na lodowcu Stubai ponad 110km) – każdy znajdzie dla coś dla siebie
  2. Infrastruktura – dla każdego: od wyciągów dywanowych (dla stawiających pierwsze kroki na nartach) do tras z pomiarem czasu
  3. Gwarancja śniegu – ze śniegiem w ostatnich latach nie było najlepiej w niżej położonych ośrodkach – tu (na Stubai-u) nie ma takiego problemu
  4. Fantastycznie przygotowane trasy (od rana – a Włochom nie zawsze się chce)

 

Jeśli chcesz zapewnić sobie i swojej rodzinie wyjątkowy i beztroski odpoczynek na nartach – wybierz wyjazd z BeskidTravel na Lodowiec Stubai w Austrii. W naszej ofercie znajdziesz:

– Rozpoczęcie sezonu – szczególnie dla tych, którzy nie mogą się doczekać na pierwsze szusy

– Sylwester w Alpach – by aktywnie wkroczyć w Nowy Rok

– Ferie w Alpach – dzieciaczki mają wolne… więc rodzinny wyjazd narciarski musi być

– Ski&Sun – narty i słońce – czy można chcieć czegoś więcej (?)

 

Zarezerwuj wyjazd już teraz!